G. Rüveyda UÇAR Hakkında

Ayna Life Güzellik Salonu ve MEB Onaylı Rüveyda Uçar Akademi'nin kurucusu.

Cumhuriyet Üniversitesi İşletme Mezunu. Profesyonel meslek hayatına 1998'de başladı. Aynı yıl, bugün Ayna Life olarak hizmete devam eden Ayna Güzellik Salonu'nu kurdu ve yönetimin başına geçti. Çeşitli eğitim seminerlerine katılarak, kariyer basamaklarını adım adım her geçen gün çıkmayı başardı. Bu sayede köklü ve profesyonel bir hizmet sunarak, Sivas'a en büyük ve en iyi güzellik salonunu kazandırmayı başardı.

Katıldığı birçok semirden çeşitli ödüller aldı. Eğitimci kimliğinin yanı sıra, düzenlenen birçok panele konuşmacı ve uygulamacı olarak katıldı.

Akademimiz Hakkında

Toplam üç derslikten oluşan akademimizde, sinevizyon odamız, öğretmenler odası, WC'ler, bekleme bölümü ve uygulama odası bulunmaktadır. Her dersliğimizde son teknoloji cihazlar ve dünyaca ünlü markaların ürünleri kullanılmaktadır.

Akademimize Türkiye'nin her ilinden katılım sağlandığı gibi özellikle Sivas, İç Anadolu bölgesi ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza meslek sahibi olabilmeleri fırsatı sunulmaktadır. MEB Bakanlığı Onaylı belge ve Rüveyda Uçar Akademi sertifikaları sayesinde, eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan her kursiyerimiz, özel ve kamu kurumlarında çalışabildiği gibi, kendi iş yerini açma fırsatını da elde etmektedir.

Bize Katıl: 0543 306 16 00 Bize Katıl: 0533 027 85 05