Protez Tırnak Eğitimi


Sektörün en gözde mesleklerinden birisi Protez Tırnak'tır. Çeşitli sebeplerle (kırılmış, geç uzayan, çatlamış, tırnak yeme alışkanlığı sonucu sürekli hasara uğrayan, fiziksel bir olay sonucu çapraz veya şekilsiz olarak uzayan) tırnak sorunları yaşayanlar veya tamamen daha hoş bir görünüm kazanmak isteyenler için oldukça etkili ve çokça tercih edilen bir çözümdür.

Doğal tırnak üzerine inşa edilen Protez Tırnak, kişinin tırnak yapısına estetik ve doğal bir görünüm kazandırtmaktadır. Elbette diğer uzmanlık alanlarında olduğu gibi Protez Tırnak uygulaması da ancak uzman bir kişi ve kaliteli ürünler kullanıldığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Doğru uygulandığı takdirde Protez Tırnak uzun süre kullanılabilir.

Protez Tırnak kolay çıkartılabilir ve tırnak üzerine sanat çalışmaları yapılabilir olması bakımından son derece memnuniyet vericidir. Pratik olmasının dışında estetik, gösterişli ve göz alıcı tırnaklar sunması bakımından Protez Tırnak günümüzde yoğun ilgi görmektedir.

Protez Tırnak eğitimini/belgenizi aldığınız takdirde, sektörde iş bulma olasılığınız çok yüksektir. Hastanlerin ilgili bölümleri, turizm sektörünün çalışma alanları, güzellik merkezleri, el-ayak bakım merkezleri, kuaför salonlarının ilgili bölümleri, klinikler, bünyesinde güzellik hizmeti sunan moda evleri, sahnesi olan sektörler gibi daha birçok alanda iş imkanı bulunmaktadır.

Hemen Başvur Bizi Arayın